Miegamasis – itin svarbi kiekvieno būsto dalis. Čia pradedame dieną, čia ją ir baigiame. Neretai šis kambarys tampa ir poilsio vieta, kurioje bendraujame ar tiesiog tingiai leidžiame laiką. Miegamojo baldai turi nepriekaištingai atitikti Jūsų gyvenimo būdą bei poreikius.

Miegamojo baldų komplektas yra protinga investicija į stilingą interjerą. Jo širdis – patogi ir daili lova. Ne mažiau svarbios ir spintelės arba minkšti kampai, kur sudedami būtiniausi daiktai, bei spinta, kurioje dažnai sugula visas šeimos turtas. Jei kambaryje lieka vietos –  puiki proga pastatyti komodą! Kadangi miegamasis yra labai savita zona kiekvienam iš mūsų, būtina parinkti baldus, kurie ne tik atliktų minėtas funkcijas, bet ir derėtų tarpusavyje.

Renkantis baldus nuspręskite, kokio stiliaus miegamojo Jūs norėtumėte: klasikinio ar modernaus? Interjeras atrodys išties neskoningai, jei į vieną bandysite suplakti kelis stilius. Išsirinkite vieną dizaino kryptį ir jos laikykitės.

Klasikiniai baldai

Klasikiniai miegamojo baldai – saugus bei rafinuotas pasirinkimas. Klasikiniai baldai pasižymi tiesiomis ar dailiai lenktomis linijomis, aptakiomis formomis ir įvairiais puošybos elementais. Dominuoja natūralios medienos spalvos bei atspalviai. Klasikiniai miegamojo baldai asocijuojami su elegancija, prabanga ir niekada iš mados neišeinančiu grožiu. Ne veltui tai vienas iš dažniausių pasirinkimų Lietuvos rinkoje.


Visgi, jei kambarys yra nedidelis, labai gerai apgalvokite baldų išdėstymą. Gausiai dekoruoti klasikiniai baldai mažesnį miegamąjį gali greitai vizualiai perpildyti. Tokiu atveju nebijokite paskirstyti erdvę, pavyzdžiui, įsigyti mažesnę lovą ar spinteles pakeisti lentynomis.

Mūsų klasikiniai pasiūlymai:

https://www.ponasbaldas.lt/korpusiniai-baldai/baldu-komplektai/miegamojo-kambario-komplektai/

https://www.ponasbaldas.lt/korpusiniai-baldai/baldu-komplektai/miegamojo-kambario-komplektai/

Modernūs baldai

Moderniame stiliuje dominuoja minimalizmas. Vengiama detalių gausos, todėl interjere jaučiama lengvumo aura, dekoras atrodo „švaresnis“. Modernūs miegamojo baldai pasižymi plačia atspalvių gama: tiek šiltų, tiek šaltų spalvų. Saikingai renkantis stiliaus akcentus, lengviau pasiekiamas harmoningos, visapusiškai išpildytos erdvės rezultatas. 

Modernus stilius yra itin geras variantas mažų erdvių interjerui, kadangi tokie baldai – funkcionalūs ir kompaktiški. Jei miegamasis labai erdvus, efektas gali būti priešingas: minimalistiški, nuosaikūs miegamojo baldai gali palikti tuštumos ir niūrumo kambaryje pojūtį. Tokiu atveju itin didelį dėmesį reikia paskirti kitiems akcentams, kurie suteiktų papildomos įspūdžio galios: apšvietimui, sienų dekorui ar ryškioms, žaismingoms interjero detalėms.

Mūsų modernūs pasiūlymai:

https://www.ponasbaldas.lt/korpusiniai-baldai/baldu-komplektai/miegamojo-kambario-komplektai/
Visgi, pats lengviausių būdas išsirinkti derančius baldus – įsigyti jų komplektą. Šitaip ne tik palengvinsite apsisprendimą, bet dar ir sutaupysite. Mes siūlome itin platų miegamojo komplektų pasirinkimą: tiek besižavintiems klasikiniu stiliumi, tiek mėgstantiems modernumą.