Žurnaliniai/Kavos staliukai
Žurnaliniai arba kitaip dar kavos staliukai šiandien plačiai naudojami kaip įprasti svetainės stalai, skirtumas tik tas, kad žurnaliniai staliukai dažniausiai yra mažesni, žemesni. Šie staliukai gali būti naudojami ir kaip papildomi, pavyzdžiui, sofos gale. Tokiu atveju ant kavos staliuko gali būti padėtos knygos, žurnalai, gėlės arba kiti daikt...
Žurnaliniai arba kitaip dar kavos staliukai šiandien plačiai naudojami kaip įprasti svetainės stalai, skirtumas tik tas, kad žurnaliniai staliukai dažniausiai yra mažesni, žemesni. Šie staliukai gali būti naudojami ir kaip papildomi, pavyzdžiui, sofos gale. Tokiu atveju ant kavos staliuko gali būti padėtos knygos, žurnalai, gėlės arba kiti daiktai. Ypač žemi žurnaliniai staliukai ypač madingi šiuolaikiškuose interjeruose kaip staliukai svetainei, ypač būstuose, kuriuose yra bendra virtuvės ir svetainės erdvė.

Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti žurnalinį / kavos staliuką, kuris tarnaus ir kaip papildomas žurnalinis staliukas, ir kaip pagrindinis svetainės stalas: rinkitės staliuką iš plataus dydžių, modelių, spalvų asortimento, derinkite su kitais svetainės baldais ir namų interjeru.

„Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški žurnaliniai / kavos staliukai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

Daugiau

Žurnaliniai/Kavos staliukai 

Yra 196 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 16 iš 196 dalykų
Rodoma 1 - 16 iš 196 dalykų