Virtuviniai stalai
Jei seniau virtuvės stalas buvo būtinybė, tai dabar – tai pasirinkimo objektas, nes šiandieniniuose būstuose, kur virtuvė ir svetainė dažniausiai yra vientisa erdvė, dažnai pasirenkamas baras. Tačiau interjero dizaineriai siūlo nesuklysti ir verčiau rinktis virtuvinį stalą. Stalas virtuvei ir bendrai erdvei suteikia jaukumo, nes prie stalo vakar...
Jei seniau virtuvės stalas buvo būtinybė, tai dabar – tai pasirinkimo objektas, nes šiandieniniuose būstuose, kur virtuvė ir svetainė dažniausiai yra vientisa erdvė, dažnai pasirenkamas baras. Tačiau interjero dizaineriai siūlo nesuklysti ir verčiau rinktis virtuvinį stalą. Stalas virtuvei ir bendrai erdvei suteikia jaukumo, nes prie stalo vakarienei gali susėsti visa šeima. O kas gali būti jaukiau?

Jei barą renkatės dėl stiliaus, modernumo, galbūt nerandate patinkančio ir šias savybes patenkinančio virtuvės stalo? Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti virtuvinį stalą, kuris bus ir stilingas, ir modernus, ir sukurs jaukumą namams: rinkitės stalą iš plataus dydžių, modelių, spalvų asortimento, derinkite su kitais virtuvės erdvės baldais ir namų interjeru.

„Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški virtuviniai stalai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
Daugiau

Virtuviniai stalai 

Yra 14 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 14 iš 14 dalykų
Rodoma 1 - 14 iš 14 dalykų