Stalai

Kiekvienuose namuose galima rasti keletą skirtingų stalų: svetainės, valgomojo, virtuvės stalą, žurnalinį / kavos staliuką, rašomąjį stalą. Daug žmonių turi stalus-knygas, kurie dažniausiai tarnauja, kai namuose nėra valgomojo stalo, o namus aplanko svečiai. Šiandieniniuose namuose, kuriuose virtuvė ir svetainė dažniausiai yra vientisa erdvė, d...

Kiekvienuose namuose galima rasti keletą skirtingų stalų: svetainės, valgomojo, virtuvės stalą, žurnalinį / kavos staliuką, rašomąjį stalą. Daug žmonių turi stalus-knygas, kurie dažniausiai tarnauja, kai namuose nėra valgomojo stalo, o namus aplanko svečiai. Šiandieniniuose namuose, kuriuose virtuvė ir svetainė dažniausiai yra vientisa erdvė, dažnai vietoj virtuvinio stalo pasirenkamas stalas-baras.

Kiekvienas stalas namuose turi konkrečią paskirtį, kurią turite žinoti kurdami namų interjerą. Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti bet kokios paskirties stalą, kuris patenkins visus poreikius: rinkitės klasikinį medinį arba modernų metalinį stalą, derinkite spalvas, formas.

„Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški stalai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

Daugiau

Stalai 

Yra 76 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Svetainės stalai
  Stalas svetainei – privalomas interjero elementas, ant kurio šiandien ne tik geriame kavą, bet ir dažnai dirbame kompiuteriu, todėl reikia gerai įvertinti savo poreikius. Laimei, šiandien galima rinktis reguliuojamo aukščio svetainės stalą, kuris užtikrins šimtaprocentinį komfortą.

  Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti stalą svetainei, kuris patenkins visus poreikius: rinkitės klasikinį arba modernų stalą, derinkite spalvas, formas, aukščius.

  „Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški stalai svetainei internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

 • Virtuviniai stalai
  Jei seniau virtuvės stalas buvo būtinybė, tai dabar – tai pasirinkimo objektas, nes šiandieniniuose būstuose, kur virtuvė ir svetainė dažniausiai yra vientisa erdvė, dažnai pasirenkamas baras. Tačiau interjero dizaineriai siūlo nesuklysti ir verčiau rinktis virtuvinį stalą. Stalas virtuvei ir bendrai erdvei suteikia jaukumo, nes prie stalo vakarienei gali susėsti visa šeima. O kas gali būti jaukiau?

  Jei barą renkatės dėl stiliaus, modernumo, galbūt nerandate patinkančio ir šias savybes patenkinančio virtuvės stalo? Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti virtuvinį stalą, kuris bus ir stilingas, ir modernus, ir sukurs jaukumą namams: rinkitės stalą iš plataus dydžių, modelių, spalvų asortimento, derinkite su kitais virtuvės erdvės baldais ir namų interjeru.

  „Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški virtuviniai stalai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
 • Žurnaliniai/Kavos...
  Žurnaliniai arba kitaip dar kavos staliukai šiandien plačiai naudojami kaip įprasti svetainės stalai, skirtumas tik tas, kad žurnaliniai staliukai dažniausiai yra mažesni, žemesni. Šie staliukai gali būti naudojami ir kaip papildomi, pavyzdžiui, sofos gale. Tokiu atveju ant kavos staliuko gali būti padėtos knygos, žurnalai, gėlės arba kiti daiktai. Ypač žemi žurnaliniai staliukai ypač madingi šiuolaikiškuose interjeruose kaip staliukai svetainei, ypač būstuose, kuriuose yra bendra virtuvės ir svetainės erdvė.

  Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti žurnalinį / kavos staliuką, kuris tarnaus ir kaip papildomas žurnalinis staliukas, ir kaip pagrindinis svetainės stalas: rinkitės staliuką iš plataus dydžių, modelių, spalvų asortimento, derinkite su kitais svetainės baldais ir namų interjeru.

  „Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški žurnaliniai / kavos staliukai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

 • Rašomieji/Darbo/Biuro...
  Rašomasis stalas arba kompiuterio stalas yra būtinas, jei auginate mokyklinio amžiaus vaikus, patys mokotės arba dirbate kompiuteriu.

  Dažnai tėvai daro klaidą leisdami vaikams mokyklos namų darbus daryti atsisėdus bet kur: virtuvėje, svetainėje. Vaikai turi būti pratinami dirbti prie kokybiško rašomojo stalo vaikams, nes tik toks stalas užtikrina teisingą sėdėseną ir laikyseną, kas ypač svarbu augančiam organizmui.

  Tačiau ir patys suaugusieji dažnai kompiuteriu dirba atsigulę lovoje, ant minkšto kampo arba kitur. Tokia darbo vieta nėra nei patogi, nei sveika, o ir darbas ne prie kompiuterio stalo yra mažiau produktyvus.

  Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti rašomąjį stalą, kompiuterio stalą, prie kurio darbas bus produktyvesnis, o kūnas ir mintys sveikesnės: rinkitės rašomąjį stalą iš plataus dydžių, modelių, spalvų asortimento, derinkite su kitais baldais ir namų interjeru.

  „Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški rašomieji stalai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
 • Stalų ir kėdžių...
 • Stalai knygos
  Stalai-knygos arba kitaip dar stalai transformeriai – itin praktiški baldai, ypač, jei neturite galimybės namuose įsirengti valgomojo su valgomojo stalo ir kėdžių komplektu. Įprastai stalus-knygas galima laikyti palėpėje arba kitoje namų vietoje, o, esant reikalui, pavyzdžiui, aplankius svečiams, jį išskleisti ir nesunkiai visiems susėsti prie jo.

  Šiuolaikiniai išskleidžiami stalai yra modernūs, lengvi, nesunkiai transformuojami. Jei ieškote praktiško stalo namams, internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti stalą-knygą, prie kurio nesunkiai susodinsite visus artimuosius: rinkitės stalą transformerį iš plataus dydžių, modelių, spalvų asortimento, derinkite su kitais baldais ir namų interjeru.

  „Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški stalai-knygos internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
 • Tualetinis staliukas
puslapyje
Rodoma 1 - 16 iš 76 dalykų
Rodoma 1 - 16 iš 76 dalykų