Vaikiškos lovos
Vaikiškos lovos pirkimas – viena iš sunkiausių užduočių tėvams, nes reikia gerai įvertinti, ar lova yra patogi mažyliui ir nuspręsti, ar geriau rinktis lovą pagal vaiko amžių ir ją laikui bėgant keisti, ar iš karto rinktis viengulę gerą lovą ir prie vaiko amžiaus derinti tik čiužinį ir kitus vaikiškos lovos elementus taip vieną ir tą pačią lovą ...
Vaikiškos lovos pirkimas – viena iš sunkiausių užduočių tėvams, nes reikia gerai įvertinti, ar lova yra patogi mažyliui ir nuspręsti, ar geriau rinktis lovą pagal vaiko amžių ir ją laikui bėgant keisti, ar iš karto rinktis viengulę gerą lovą ir prie vaiko amžiaus derinti tik čiužinį ir kitus vaikiškos lovos elementus taip vieną ir tą pačią lovą paverčiant ir jaunuolio lova.

Vaikiškos lovos privalo turėti kokybiškas groteles, kokybišką ir ergonomišką prie vaiko amžiaus pritaikytą čiužinį, priklausomai nuo amžiaus – ir apsaugas nuo iškritimo iš lovos. Tačiau neretai vaikų kambaryje statomos ir sofos-lovos arba kiti miegoti tinkami baldai – tai taip pat geras pasirinkimas, nes yra praktiškesnis variantas.

Auginantys du vaikus dažniausiai renkasi arba dvi vienodas vaikiškas lovas su skirtingais lovos elementais, o, jei vaikų kambarys nėra erdvus, įsigyja dviaukštę vaikišką lovą. Tačiau, jei renkatės dviaukštę vaikišką lovą, turite būti garantuoti, kad vaikai nebijos miegoti viršuje.
Jei nusprendėte pagal amžių keisti lovas, galite įnešti daugiau žaismingumo į vaikų gyvenimą ir pasirinkti vaikiškas lovas mašinas, vaikiškas lovas su princesėmis arba kitas vaikiškas lovas mergaitėms ir berniukams.

Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti vaikišką lovą, iš kurios Jūsų vaikas nenorės atsikelti: išsirinkite iš plataus viengulių, dvigulių, dviaukščių lovų variantų, įgyvendinkite vaikų svajones su princesių, lenktynininkų vaikiškomis lovomis nuo 3 metų, derinkite spalvas, apmušalus.

„Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos vaikiškos lovos internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
Daugiau

Vaikiškos lovos 

Yra 102 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 16 iš 102 dalykų
Rodoma 1 - 16 iš 102 dalykų