Pufai
Pufai yra ypač mėgstami žmonių, gyvenančių nedideliuose butuose, ypač vieno kambario, kuriame ir miegama, ir leidžiamas laikas. Pufai įprastai neužima daug vietos, juos galima pastatyti kambario kampe arba pasienyje, tačiau apsilankius svečiams – jie nepamainomi, nes ant jų galima sėdėti. Pufai nesunkiai transportuojami, lengvai priderinami, o y...
Pufai yra ypač mėgstami žmonių, gyvenančių nedideliuose butuose, ypač vieno kambario, kuriame ir miegama, ir leidžiamas laikas. Pufai įprastai neužima daug vietos, juos galima pastatyti kambario kampe arba pasienyje, tačiau apsilankius svečiams – jie nepamainomi, nes ant jų galima sėdėti. Pufai nesunkiai transportuojami, lengvai priderinami, o ypač modernūs pufai gali būti net gi su atlošu, kas tik didina pufo komfortą.

Pufai taip pat gali būti statomi prieškambaryje, koridoriuje, kur nėra daug vietos, netelpa fotelis arba kitas baldas, tačiau reikia vietos prisėsti apsiauti batus, pasidėti rankinę, striukę ir pan. Dar viena labai praktiška pufų savybė – galimybė pufą atidaryti ir jame laikyti daiktus. Tokia galimybė laikyti daiktus puiki tiek prieškambaryje susidėti šalikams, pirštinėms, kepurėms, bet ir mažuose butuose laikyti kitas smulkmenas.

Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti pufą, kuris bus ne tik praktiškas, bet ir lengvai pritaikomas: išsirinkite iš plataus dizaino ir dydžio asortimento, rinkitės su atlošu arba be jo, derinkite su kitais minkštais baldais pasirinkdami spalvą, apmušalą.

„Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški pufai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
Daugiau

Pufai 

Yra 32 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 16 iš 32 dalykų
Rodoma 1 - 16 iš 32 dalykų