Virtuvės baldai
Virtuvės baldai – intensyviausiai naudojami ir vieni iš svarbiausių baldų namuose. Virtuvės baldai – tai, be abejo, virtuvinės spintelės, stalas, sėdimieji baldai – kėdės arba minkšti virtuvės kampai.

Virtuvės baldai turi būti patvarūs ir ilgaamžiai, ne mažiau svarbu, kad baldai būtų patogūs ir lengvai valomi, tiek spintelės, tiek stalas, tiek k...
Virtuvės baldai – intensyviausiai naudojami ir vieni iš svarbiausių baldų namuose. Virtuvės baldai – tai, be abejo, virtuvinės spintelės, stalas, sėdimieji baldai – kėdės arba minkšti virtuvės kampai.

Virtuvės baldai turi būti patvarūs ir ilgaamžiai, ne mažiau svarbu, kad baldai būtų patogūs ir lengvai valomi, tiek spintelės, tiek stalas, tiek kėdės arba virtuvinis kampas. 

Dažnai žmonėms kyla klausimas – ar rinktis baldus, gamintus pagal užsakymą, ar pirkti virtuvės baldus iš ekspozicijos? Šiandien virtuvės baldų gamyba masiniam pirkėjui ir pagal individualų projektą kokybės atžvilgiu niekuo nesiskiria, tačiau virtuvės baldų kaina – net labai. Todėl, jei baldai iš ekspozicijos pagal matmenis tinka Jūsų virtuvei, nesvarbu, kokio dydžio ji bebūtų – drąsiai galite rinktis tokius baldus. Taip baldais galėsite džiaugtis žymiai greičiau, o kartu dar ir sutaupysite.

Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti visus virtuvės baldus visiems skoniams – tiek modernius, tiek klasikinius virtuvės baldus, vienoje vietoje: rinkitės virtuvines spinteles iš plataus dydžių, modelių, spalvų asortimento, derinkite su virtuviniais kampais, kurie taip pat gali būti įvairių variacijų, kitais namų interjero elementais.

„Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški virtuvės baldai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

Daugiau

Virtuvės baldai 

Yra 174 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Virtuvės komplektai
  Virtuvinės spintelės – vieni iš svarbiausių baldų namuose. Taip pat tai vieni iš intensyviausiai naudojamų baldų: jie dažnai valomi, dažnai būna drėgni, ant jų dedami karšti indai, juose nuolat laikoma daug daiktų ir pan. Todėl virtuvinės spintelės privalo būti kokybiškos ir ilgaamžės.

  Tačiau ne mažiau svarbu ir baldų dizainas, taip pat išplanavimas. Išplanavimą dažnai diktuoja virtuvės erdvė ir asmeniniai poreikiai, taip pat tai, ar virtuvės baldai gaminami pagal individualų užsakymą, ar perkami iš ekspozicijos.

  Jei pagal matmenis Jūsų virtuvei puikiai tinka masiniam pirkėjui gaminti virtuvės baldai – tai proga turėti kokybiškas virtuvines spinteles ir kartu – sutaupyti. Tačiau sutaupyti galima ne tik pinigų, bet ir laiko bei nervų, nes šiuo atveju Jūs iš karto gaunate pilnai sukomplektuotą virtuvės baldų komplektą, nereikia dėl nieko sukti galvos.

  Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti virtuvės komplektą visiems skoniams ir poreikiams patenkinti: rinkitės virtuvės komplektą iš plataus dydžių, modelių, spalvų asortimento, derinkite su kitais virtuvės baldais.

  „Ponas Baldas“ – virtuvės komplektai iš Lenkijos ir Lietuvos internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
puslapyje
Rodoma 1 - 16 iš 174 dalykų
Rodoma 1 - 16 iš 174 dalykų