Katalogas

Įjungti filtrai
  Papildomos spalvos
  Prekės Komplektacija

  Informacija

  Specialūs pasiūlymai

  Spintos
  Spintos – ypač svarbūs baldai kiekvienuose namuose, nes, jei ne spintos, kur reikėtų laikyti visos šeimos drabužius, patalynę, rankšluosčius ir kitus daiktus?

  Turintys erdvesnį būstą dažniausiai renkasi bent dvi drabužių spintas – miegamojo spintą ir prieškambario spintą. Gyvenantys nedideliame bute, dažniausiai renkasi sekciją su spinta svetain...
  Spintos – ypač svarbūs baldai kiekvienuose namuose, nes, jei ne spintos, kur reikėtų laikyti visos šeimos drabužius, patalynę, rankšluosčius ir kitus daiktus?

  Turintys erdvesnį būstą dažniausiai renkasi bent dvi drabužių spintas – miegamojo spintą ir prieškambario spintą. Gyvenantys nedideliame bute, dažniausiai renkasi sekciją su spinta svetainėje ir spintą miegamajam kambariui. O gyvenantiems vieno kambario bute sekcija su rūbų spinta – dažniausiai vienintelis pasirinkimas.

  Spintų įvairovė labai plati: pradedant sieninėmis spintomis, įmontuojamomis spintomis, spintomis varstomomis arba spintomis slankiojančiomis durimis, baigiant spintomis su veidrodžiais, spintomis vaikams, spintomis-lovomis. Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje tikrai rasite spintą, patenkinančią visus Jūsų poreikius ir tapsiančią Jūsų namų interjero dalimi: rinkitės populiariausią medinę spintą, modernią metalinę spintą, derinkite dydį, išplanavimą, spalvą su kitais miegamojo, svetainės, prieškambario baldais ir namų interjeru.

  „Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos spintos, sekcijos su spintomis internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
  Daugiau

  Spintos 

  Yra 363 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Spintos stumdomomis...
   Dažniausiai žmonės namuose renkasi dvi spintas – miegamajame ir prieškambaryje. Miegamojo spintoje patogu laikyti šeimos drabužius, o prieškambario – striukes, paltus, patalynę ir kitus daiktus.

   Tačiau neretai susiduriama su erdvės trūkumo problema, kurią išspręsti gali padėti spintos stumdomomis durimis. Miegamojo spinta stumdomomis durimis – patogiausias variantas, nes atidaryti tokiai spintai nereikia laisvos erdvės, priešingai, nei varstomoms spintos durims. Todėl galima palikti mažesnį plotą tarp miegamojo lovos ir spintos. Tiek miegamojo, tiek prieškambario spintos stumdomomis durimis be to, kad taupo vietą, taip pat yra patvaresnės: dažnai varstomų durų vyriai, palyginti, greitai sugenda, iškrypsta, o spintos stumdomų durų mechanizmas yra ilgaamžiškesnis. Taip pat spintos stumdomomis durimis gali būti didesnės, nes joms nėra dydžio apribojimų.

   Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje rasite patvarią, ilgaamžę ir vietą taupančią spintą stumdomomis durimis Jūsų miegamajam arba prieškambariui: rinkitės iš plataus spalvų, dydžių asortimento.

   „Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos spintos su stumdomomis durimis internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
  • Spintos varstomomis...
   Kuriantys klasikinį interjerą namuose, turintys daug erdvės pirmenybę teikia spintoms varstomomis durimis. Taip pat toks variantas dažniausiai yra pigesnis.

   Sieninės spintos durys arba kampinės spintos durys varstomos ant specialių vyrių, kurie užtikrina spintos durų patvarumą ir ilgą tarnavimo laiką. Didžiausias varstomų spintos durų privalumas – galimybė pagaminti itin aukštą spintą, kas ypač aktualu būstams su aukštomis lubomis ir nedideliems butams, kurie nori išnaudoti spintos aukštį tam, kad galėtų sutalpinti kuo daugiau daiktų.

   Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje rasite patvarią, ilgaamžę ir vietą taupančią spintą varstomomis durimis Jūsų miegamajam arba prieškambariui: rinkitės iš plataus spalvų, dydžių asortimento.

   „Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos spintos varstomomis durimis internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

  • Kampinės spintos
   Kampinės spintos yra ypač praktiškos, todėl jas dažniausiai renkasi nedideliuose butuose gyvenantys žmonės ir kiti, kurie nori sutaupyti erdvės ir išnaudoti kiekvieną namų centimetrą.

   Pagrindinis ir didžiausias kampinės spintos privalumas – vietos taupymas, nes tokia, iš pirmo žvilgsnio, nedidelė kampinė spinta gali sutalpinti ypač daug daiktų, kurie netilptų net didelėje sieninėje spintoje.

   Kampinės spintos dažniausiai statomos prieškambaryje, koridoriuje, kartais miegamajame. Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje rasite kampinę spintą, kuri puikiai tiks prie Jūsų namų interjero ir kurioje galėsite sutalpinti visos šeimos drabužius bei kitus daiktus. Rinkitės iš plataus dydžių, pusių, spalvų pasirinkimo.

   „Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos kampinės spintos internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
  puslapyje
  Rodoma 1 - 16 iš 363 dalykų
  Rodoma 1 - 16 iš 363 dalykų