Katalogas

Įjungti filtrai

  Informacija

  Specialūs pasiūlymai

  Baldų komplektai
  Pirkti baldų komplektus visada yra praktiškiau nei pirkti atskirus baldus ir tarpusavyje juos komponuoti ir derinti. Perkant komplektu yra nemažai sutaupoma, o baldai puikiai dera tarpusavyje. Populiariausi yra svetainės komplektai ir miegamojo baldų komplektai, tačiau, palyginti, populiarūs yra ir vaikų kambario komplektai – dažniausiai spinta,...
  Pirkti baldų komplektus visada yra praktiškiau nei pirkti atskirus baldus ir tarpusavyje juos komponuoti ir derinti. Perkant komplektu yra nemažai sutaupoma, o baldai puikiai dera tarpusavyje. Populiariausi yra svetainės komplektai ir miegamojo baldų komplektai, tačiau, palyginti, populiarūs yra ir vaikų kambario komplektai – dažniausiai spinta, spintelės, rašomasis stalas, lova.

  Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje išsirinkite baldų komplektus ir sutaupykite. Rinkitės iš plataus asortimento, derinkite dydį, išplanavimą, spalvą.

  „Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški vaikų kambario, miegamojo, svetainės baldų komplektai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

  Daugiau

  Baldų komplektai 

  Yra 1808 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Svetainės baldai
   Svetainė – namų vizitinė kortelė, todėl labai svarbu, kad ji būtų reprezentatyvi ir patogi. Lengviausias būdas tai padaryti – pasirinkti ergonomiškus, gražius ir puikiai Jūsų namų erdvei tinkančius svetainės baldus.

   Svetainėje visada galima rasti tiek minkštuosius – minkštą kampą, fotelius, tiek korpusinius baldus – sekciją, tiek kito tipo baldus – stalus, kėdes ir pan. Šiandien dažniausias svetainės baldų pasirinkimas – svetainės kampas arba minkštų baldų komplektas ir atskirai pirktas korpusinių baldų komplektas, kurį sudaro lentynos, spintelės, indauja, sekcija, pagal poreikį.

   Nesvarbu, ar ieškote minkštų svetainės baldų komplekto, ar korpusinių svetainės baldų komplekto, internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje tikrai rasite Jums tinkamiausius: rinkitės iš plataus asortimento, derinkite spalvas, dydžius, išplanavimus ir kvieskite svečius į naują stilingą svetainę!

   „Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški svetainės baldų komplektai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
  • Miegamojo kambario...
   Miegamojo baldai – tai miegamojo lova, naktiniai staliukai, spinta, o, esant poreikiui, ir komodos. Šiuos baldus galima pirkti atskirai ir patiems komplektuoti, tačiau, ar apsimoka? Gamintojų suprojektuoto miegamojo komplekto pirkimas leidžia sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

   Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje tikrai rasite miegamojo komplektą, kuris papuoš Jūsų miegamąjį, bus patogus ir ilgaamžis: rinkitės iš plataus miegamojo komplektų pasirinkimo, iš kurių kiekvienas dvelkia vis kitais prieskoniais: prabanga, modernumu, klasika – raskite savo ir nenorėsite palikti miegamojo.

   „Ponas Baldas“ – lenkiški ir lietuviški miegamojo baldų komplektai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

  • Vaikų baldų komplektai
   Nors kartą įrenginėję vaikų arba jaunuolių kambarį vieningai pritars, kad tai – viena sunkiausių užduočių. Vaiko kambarys privalo būti ergonomiškas, patenkinantis visus poreikius net ir augant, tačiau ne mažiau svarbu ir dizainas ir stilius.

   Vaiko ir jaunuolio baldai – tai būtinai lova, rašomasis stalas ir kėdė, o toliau – poreikio ir fantazijos klausimas. Pirkdami gamintojų suprojektuotą jaunuolio baldų komplektą esate tikri, kad baldai yra ergonomiški, o kartu – stilingi, todėl tikrai patiks tiek vaikui, tiek paaugliui.

   Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje tikrai rasite vaiko ir jaunuolio baldų komplektą, kuris bus ergonomiškas ir ilgaamžis: rinkitės iš plataus asortimento: rasite ir stilingų vienspalvių, ir žaismingų spalvotų vaikų ir jaunuolių baldų, todėl tikrai rasite tinkamiausią.

   „Ponas Baldas“ – lenkiški ir lietuviški vaikų ir jaunuolių baldų komplektai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
  • Vonios baldų komplektai
  puslapyje
  Rodoma 1 - 16 iš 1808 dalykų
  Rodoma 1 - 16 iš 1808 dalykų