Katalogas

Įjungti filtrai
  Spalva

  Informacija

  Specialūs pasiūlymai

  Korpusiniai baldai 

  Yra 848 prekės(-ių).

  Subkategorijos

  • Sekcijos
   Sekcija – jau seniai žmonių pamėgtas korpusinis baldas. Tačiau vieni renkasi klasikinę sekciją – dažniausiai tai didelė sekcija su spinta, turinti daug lentynų, spintelių, stalčių, o kiti – sekciją modernią, šiuolaikišką – šiuo atveju, tai dažniausiai maža sekcija su keliomis lentynomis, indauja. Nuo ko priklauso pasirinkimas?

   Dažniausiai, ar ieškoti klasikinės, ar modernios, o gal kampinės sekcijos svetainei, diktuoja erdvė: didelę sekciją su daug vietos įvairiems daiktams ir net drabužiams laikyti renkasi mažuose butuose, dažnai vieno kambario, gyvenantys žmonės, kurie viename balde turi susidėti itin daug daiktų. Taip pat tokį variantą renkasi klasikinio stiliaus interjerą namuose kuriantys žmonės, kurie – priešingai – turi daug erdvės namuose. O štai nedidelę svetainės sekciją, dažniausiai modernią, renkasi daugiau erdvės namuose turintys žmonės, dažnai tokios sekcijos statomos svetainėse, kurios yra vienoje bendroje erdvėje su virtuve, o daiktus žmonės laiko spintose kituose kambariuose.

   Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti sekciją, kuri pateisins visus Jūsų lūkesčius, nesvarbu, ar norite joje laikyti daug daiktų, indų ir drabužių, ar daiktus laikysite kitur: rinkitės sekciją iš plataus dydžių, modelių, spalvų asortimento, derinkite su kitais svetainės baldais ir namų interjeru.

   „Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos sekcijos internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
  • Virtuvės baldai
   Virtuvės baldai – intensyviausiai naudojami ir vieni iš svarbiausių baldų namuose. Virtuvės baldai – tai, be abejo, virtuvinės spintelės, stalas, sėdimieji baldai – kėdės arba minkšti virtuvės kampai.

   Virtuvės baldai turi būti patvarūs ir ilgaamžiai, ne mažiau svarbu, kad baldai būtų patogūs ir lengvai valomi, tiek spintelės, tiek stalas, tiek kėdės arba virtuvinis kampas. 

   Dažnai žmonėms kyla klausimas – ar rinktis baldus, gamintus pagal užsakymą, ar pirkti virtuvės baldus iš ekspozicijos? Šiandien virtuvės baldų gamyba masiniam pirkėjui ir pagal individualų projektą kokybės atžvilgiu niekuo nesiskiria, tačiau virtuvės baldų kaina – net labai. Todėl, jei baldai iš ekspozicijos pagal matmenis tinka Jūsų virtuvei, nesvarbu, kokio dydžio ji bebūtų – drąsiai galite rinktis tokius baldus. Taip baldais galėsite džiaugtis žymiai greičiau, o kartu dar ir sutaupysite.

   Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti visus virtuvės baldus visiems skoniams – tiek modernius, tiek klasikinius virtuvės baldus, vienoje vietoje: rinkitės virtuvines spinteles iš plataus dydžių, modelių, spalvų asortimento, derinkite su virtuviniais kampais, kurie taip pat gali būti įvairių variacijų, kitais namų interjero elementais.

   „Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški virtuvės baldai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

  • Spintos
   Spintos – ypač svarbūs baldai kiekvienuose namuose, nes, jei ne spintos, kur reikėtų laikyti visos šeimos drabužius, patalynę, rankšluosčius ir kitus daiktus?

   Turintys erdvesnį būstą dažniausiai renkasi bent dvi drabužių spintas – miegamojo spintą ir prieškambario spintą. Gyvenantys nedideliame bute, dažniausiai renkasi sekciją su spinta svetainėje ir spintą miegamajam kambariui. O gyvenantiems vieno kambario bute sekcija su rūbų spinta – dažniausiai vienintelis pasirinkimas.

   Spintų įvairovė labai plati: pradedant sieninėmis spintomis, įmontuojamomis spintomis, spintomis varstomomis arba spintomis slankiojančiomis durimis, baigiant spintomis su veidrodžiais, spintomis vaikams, spintomis-lovomis. Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje tikrai rasite spintą, patenkinančią visus Jūsų poreikius ir tapsiančią Jūsų namų interjero dalimi: rinkitės populiariausią medinę spintą, modernią metalinę spintą, derinkite dydį, išplanavimą, spalvą su kitais miegamojo, svetainės, prieškambario baldais ir namų interjeru.

   „Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos spintos, sekcijos su spintomis internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
  • Korpusinės miegamojo...
  • Spintelės
   Spintelių yra labai įvairių: nuo naktinių staliukų, skirtų statyti prie lovos, prieškambario spintelių iki įvairių televizoriaus, svetainės spintelių.

   Spintelės prie lovos yra nepamainomos pasidėti telefoną, knygą, atsigerti, ant jų dažniausiai statomi šviestuvai, kurie labai reikalingi miegamajame prie lovos.

   Nesvarbu, kokios spintelės ieškote, internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje tikri rasite visus Jūsų poreikius patenkinančią: rinkitės iš klasikinių arba modernaus dizaino spintelių, įvairių dydžių, spalvų.

   „Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos spintelės internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

  • Komodos
   Komoda – ypač praktiškas baldas, jei neturite vietos namuose pastatyti spintą arba, jei spintoje trūksta stalčių. Taip pat komodos dažnai statomos prieškambariuose, vaikų arba svečių kambariuose.

   Miegamojo komodoje labai patogu laikyti dažnai dėvimus sulankstomus drabužius, apatinį trikotažą, kojines arba kitus smulkius drabužius. Prieškambario komodoje dažniausiai laikomos kepurės, šalikai, pirštinės, gali būti laikomos avalynės priežiūros priemonės, kosmetika, kiti smulkūs daiktai. Vaikų kambaryje patogu ant komodos pastatyti televizorių, o komodos stalčiuose laikyti vaikų drabužius, nes jie turi visada būti „po ranka“. Svečių kambaryje komoda gali tarnauti kaip spinta, kai Jus aplanko svečiai.

   Nesvarbu, ar ieškote prieškambario, miegamojo ar kitų namų erdvių komodos, internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje tikri rasite visus Jūsų poreikius patenkinančią: rinkitės iš klasikinių arba modernaus dizaino komodų, įvairių dydžių, spalvų.

   „Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos komodos internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
  • Prieškambario baldai
   Prieškambario baldai – tai batų dėžė, drabužių kabykla, veidrodis, taip pat pasirinktinai gali būti ir kiti elementai – spintelės, spintos, stalčiai. Koridoriaus spintos arba prieškambario spintos – ypač praktiškas pasirinkimas, jei gyvenate nedideliame bute ir sunkiai sutalpinate visus daiktus miegamojo spintoje.

   Prieškambaris arba koridorius dažniausiai yra nedidelė erdvė, todėl labai svarbu prieškambario arba koridoriaus baldus tinkamai išplanuoti, kad būtų išnaudota visa galima erdvė. Todėl geriausia rinktis jau sukomplektuotus ir Jūsų prieškambariui tinkančius prieškambario komplektus.

   Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje išsirinkite prieškambario baldus, kurie puikiai tiks prie Jūsų namų interjero, bus talpūs ir praktiški. Rinkitės iš plataus asortimento, derinkite dydį, išplanavimą, spalvą.

   „Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški prieškambario baldai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
  • Lentynos
  • Vitrinos
  • Veidrodžiai
  • Baldų komplektai
   Pirkti baldų komplektus visada yra praktiškiau nei pirkti atskirus baldus ir tarpusavyje juos komponuoti ir derinti. Perkant komplektu yra nemažai sutaupoma, o baldai puikiai dera tarpusavyje. Populiariausi yra svetainės komplektai ir miegamojo baldų komplektai, tačiau, palyginti, populiarūs yra ir vaikų kambario komplektai – dažniausiai spinta, spintelės, rašomasis stalas, lova.

   Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje išsirinkite baldų komplektus ir sutaupykite. Rinkitės iš plataus asortimento, derinkite dydį, išplanavimą, spalvą.

   „Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški vaikų kambario, miegamojo, svetainės baldų komplektai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

  • TV staliukai
  • Naktiniai staliukai
  • Indaujos
  • Vonios baldai

   Kas svarbu renkantis vonios baldus? Pirmiausia, baldų dydžio ir vietos juose santykis, taip pat praktiškumas, kokybė ir ilgaamžiškumas, tačiau ne mažiau svarbu ir stilius bei dizainas. Vonios baldams keliami aukšti reikalavimai, bet juos nesunkiai patenkina UAB „Leojar“. Kataloge rasite platų vonios baldų dydžio, išplanavimo, dizaino, stiliaus pasirinkimą, todėl tikrai išsirinksite geriausiai visus Jūsų poreikius patenkinančius vonios baldus. Mūsų gaminamiems vonios baldams suteikiame net 12 mėn. garantiją. UAB „Leojar“ gaminamus ir parduodamus vonios baldus gera kaina įsigykite internetu arba parduotuvėje Vilniuje!

  • Biuro baldai
  • Daiktadėžė
  puslapyje
  Rodoma 1 - 16 iš 848 dalykų
  Rodoma 1 - 16 iš 848 dalykų