Kėdės

Kėdės – plačiausiai naudojamas baldas: pradedant ofiso kėdėmis darbe, kompiuterinėmis kėdėmis su ratukais namuose, taip pat kėdėmis prieškambaryje, koridoriuje, miegamajame, terasoje, baigiant virtuvės ir valgomojo kėdėmis.

Kokie reikalavimai keliami kėdėms? Pirmiausi, tai, žinoma, patogumas: nesvarbu, kokio tipo kėdės Jums reikia, ji privalo ...

Kėdės – plačiausiai naudojamas baldas: pradedant ofiso kėdėmis darbe, kompiuterinėmis kėdėmis su ratukais namuose, taip pat kėdėmis prieškambaryje, koridoriuje, miegamajame, terasoje, baigiant virtuvės ir valgomojo kėdėmis.

Kokie reikalavimai keliami kėdėms? Pirmiausi, tai, žinoma, patogumas: nesvarbu, kokio tipo kėdės Jums reikia, ji privalo būti patogi sėdėti, nesunkiai transportuojama. Jei tai kėdė biurui – jos aukštis, atlošo ir ranktūrių kampas privalo reguliuotis. Toliau – praktiškumas: geriausia, jei kėdė yra nesunkiai valoma, o lauko kėdžių minkštąją dalį galima nuimti ir išskalbti. Galiausiai, išvaizda: kėdės turi derėti prie bendro būsto interjero – modernaus arba klasikinio. Todėl dažniausiai pasirenkamos metalinės arba medinės kėdės.

Renkantis virtuvės, valgomojo arba kitas kėdes internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite išsirinkti savo svajonių variantą: pasirinkti medines arba metalines kėdes, puikiai derančias prie bet kokio tipo interjero, išsirinkti kėdžių spalvą, apmušalą.

„Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos kėdės internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

Daugiau

Kėdės 

Yra 147 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Medinės kėdės
  Mediniai baldai yra patys populiariausi ir labiausiai vertinami dėl medienos savybių: natūralumo, ekologiškumo, plačių panaudojimo galimybių, lengvo formavimo, paprastos priežiūros, taip pat geros kainos. Todėl medinės kėdės – ne išimtis, medinės kėdės yra lengvai prižiūrimos, lengvos, patvarios ir ilgaamžės, galimas platus medinių kėdžių pasirinkimas: pradedant medienos rūšimi, baigiant spalva, lakavimo arba dažymo spalva ir pan.

  Medinės kėdės gali būti statomos bet kurioje namų erdvėje, bet dažniausiai jas renkasi valgomiesiems, nes medinės kėdės dvelkia prabanga ir klasika. Jei namuose kuriate klasikinio stiliaus interjerą – medinės kėdės – puikiausias pasirinkimas.

  Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti medines kėdes, tinkamas bet kuriai namų erdvei: išsirinkite iš plataus asortimento, derinkite spalvas, formas, apmušalus. Rinkitės iš modernių arba klasikinių medinių kėdžių.

  „Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos medinės kėdės internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!
 • Metalinės kėdės
  Metalinės kėdės – dažniausias kėdžių virtuvei pasirinkimas, nes yra ypač praktiškos: metalines virtuvės kėdes lengva valyti, nes nešvarumai neįsigeria į metalą, o minkštoji kėdės dalis dažniausiai yra aptraukta dirbtine oda, kuri taip pat yra lengvai valoma.

  Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti metalinės virtuvines kėdes, ant kurių patogiai sėdėsite vakarieniaudami su šeima: išsirinkite kėdės dizainą, spalvą, kuri puikiai derės bendrame virtuvės interjere.

  „Ponas Baldas“ – lietuviškos ir lenkiškos metalinės virtuvinės kėdės internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

 • Stalų ir kėdžių...
  Interjero dizaineriai vieningai rekomenduoja, jei turite galimybę, namuose įsirengti valgomąjį, nes valgomasis – šiltų pokalbių ir smagaus laiko erdvė namuose. Nieko nėra smagiau nei ilgais rudens vakarais sėdėti su artimaisiais ir draugais prie vieno stalo, skaniai valgyti ir daug juoktis.
  Jei valgomąjį įsirenginėjate, Jums reikia valgomojo stalo su kėdėmis. Galima valgomojo baldus – kėdes, stalą pirkti ir derinti atskirai, tačiau sutaupyti tiek laiko, tiek nervų, o džiaugtis geresniu rezultatu galima pasirinkus valgomojo komplektą.

  Internetinėje „Pono Baldo“ parduotuvėje galite rasti valgomojo stalo ir kėdžių komplektą, kuriuo galėsite džiaugtis kokybiškai leisdami laiką su šeima ir draugais: rinkitės Jūsų poreikius patenkinantį komplektą – valgomojo stalą su 8 kėdėmis arba mažesnį, klasikinį medinį stalą ir kėdes arba modernų, aptrauktą dirbtine oda.

  „Ponas Baldas“ – lietuviški ir lenkiški stalų ir kėdžių komplektai internetu arba parduotuvėje Vilniuje geriausia kaina!

 • Supamas krėslas
 • Sukamos kėdės
 • Suolas
puslapyje
Rodoma 1 - 16 iš 147 dalykų
Rodoma 1 - 16 iš 147 dalykų